Varná technologie

Berto’s

Tato firma byla založena v roce 1973 panem Girogio Berto. Již od svého počátku klade firma Bertos hlavní důraz na inovativní produkty, které definují nové standardy v profesionální gastronomii. Tento výrobce nabízí kompletní varnou technologii a jsme jeho přímými dovozci více než 20let.

ALTESE s.r.o.

Tento ryze český výrobce má 120letou tradicí výroby profesionálního kuchyňského zařízení. Jeho excelentní stavebnicový systém Classico získal řadu ocenění na několika veletrzích, například Grand Prix Inteco. Výrobky tohoto výrobce se stále vyznačují velmi kvalitním dílenským zpracováním, velkou oblíbeností ve velkých a těžkých provozech a hlavně perfektně fungujícím servisem a dostupností náhradních dílů. I proto se drží Alba Hořovice stále v popředí zájmu. Tohoto výrobce zastupujeme již více než 20 let a jsme jejími regionálními zástupci a partneři.

FAGOR PROFESSIONAL

Společnost vznikal v roce 1960 a dnes se řadí ke světové špičce ve výrobě gastronomických technologií. Fagor Professional se pyšní spoluprací s profesionály, se kterými pracuje na vývoji nových produktů. Hlavní myšlenkou značky je soutěžit na nejvyšší úrovni a dál se rozvíjet. Nepřetržiě.

JIPA INTERNATIONAL

Společnost se zaměřuje na výrobu elektrických multifunkčních zařízení a příslušenství pro gastronomické provozy. Zařízení JIPA JUMP se vyrábí v různých velikostech a variacích. K tomu všemu firma nabízí široký sortiment příslušenství, určené k zjedodušení každodení pracovní činnosti.